Biuro Podróży - specjalista obsługa klienta

Najlepsze Nurkowania s.c.

Łódź 91-070, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Pracując w naszym biurze jako specjalista ds. obsługi klienta będziesz odpowiedzialny za kontakt z klientem, dlatego jest dla nas ważne abyś był osobą pogodą i otwartą. Oczekujemy, że będziesz w pełni zaangażowany już przy pierwszym spotkaniu z klientem, wysłuchasz jego potrzeb i postarasz się doradzić mu wakacje zgodne z jego oczekiwaniami.

Do Twoich zadań będzie należeć przygotowywanie ofert wycieczki oraz obsługa procesu rezerwacji i przebiegu wycieczki klienta. Stajesz się jego indywidualnym doradcą dlatego liczymy, że jesteś osobą dobrze zorganizowaną. Praca w naszym biurze to nie jest wyszukiwanie gotowych wycieczek z katalogu ogólnopolskich touroperatorów. Nasze wycieczki przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z wymaganiami klienta. Liczą się kreatywność i wiedza.

W Najlepszych Nurkowaniach czeka Cię mnóstwo ambitnych zadań, wiele samodzielnych projektów i szans na zdobywanie wiedzy. Razem z naszym zespołem będziesz tworzył merytoryczną zawartość naszego katalogu oraz strony internetowej. Będziesz dbał o jej wygląd oraz rzetelność zawartych na nich informacji.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe lub z pokrewnych dziedzin będzie dodatkowym atutem
- obsługa komputera
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka będzie atutem (preferowany j. niemiecki)
- znajomość arkusza kalkulacyjnego w stopniu co najmniej podstawowym
- umiejętność redagowania treści promocyjnych i artykułów polsku
- znajomość z tematyka nurkową (możliwość przeszkolenia)
- systematyczność i skrupulatność
- dobra organizacja i samodyscyplina
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do odbycia podstawowego kursu nurkowego

Prezentacja firmy

Biuro Podróży specjalizujące się w wycieczkach egzotycznych połaczonych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki za sprzedaż
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka