Biotechnolog Procesu Upstream

Hays Poland

Lódz, łódzkie

Hays Poland

Lódz
Lódz
NR REF.: 1159564

Obowiązki:
Prowadzenie i dokumentowanie procesów wytwarzania sterylnych produktów biotechnologicznych
Pracą przy etapach upstream
Obsługą nowoczesnej linii technologicznej pracującej w systemie single-use
Przygotowanie buforów i roztworów procesowych;
Będziesz miał swój udział w projektach związanych ze skalowaniem i walidacją procesów biotechnologicznych;
Będziesz uczestniczył w rozwiązywaniu problemów i niezgodności, proponowanie działań naprawczych;
Będziesz brał udział w interdyscyplinarnych spotkaniach ds. analizy ryzyka i oceny prowadzonych procesów;
Tworzenie i aktualizacją dokumentacji systemowej, procesowej i rejestracyjnej;
Pracą w systemie jakości GMP;

Oferujemy:
Wynagrodzenie uwzględniające Twoją wiedzę i doświadczenie oraz dodatki do pracy w systemie zmianowym;
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Szybkość zatrudnienia - praca od zaraz!
Podczas okresu próbnego otrzymasz swój indywidualny plan szkoleń, który ułatwi Ci wdrożenie się w obowiązki oraz pozwoli poznać wszystkie systemy;
Indywidualny plan rozwoju zawodowego w firmie oraz różnorodność powierzonych zadań;
Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów);
Dofinansowanie do nauki języka;
Integracja zespołu – wspólne święta, wyjazdy i wyjścia;
Pracę w miłej atmosferze, którą tworzy zespół i liderzy.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe biotechnologiczne, chemiczne, biologiczne lub pokrewne;
Doświadczenie w zakresie prowadzenia hodowli komórek ssaczych oraz/lub prowadzenia hodowli bioreaktorowych
Doświadczenie w zakresie chromatografii powinowactwa, chromatografii jonowymiennej, filtracji roztworów białek (nanofiltracja, ultrafiltracja, diafiltracja, filtracja sterylizująca);
Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie;
Znajomość oprogramowania – pakiet MS Office;
Książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Doświadczenie w pracy w środowisku GMP.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland