Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/11/2017.

Biolog molekularny

Kraków, 31-546, małopolskie

Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Laboratorium Oncogene Diagnostics zatrudni biologa molekularnego w Krakowie.
Oferujemy pracę w dynamicznym zespole biotechnologów, biologów molekularnych i diagnostów laboratoryjnych. Po okresie próbnym umowa o pracę.

Wymagania

- doświadczenie zawodowe: Minimum dwa lata nieprzerwanej pracy z kwasami nukleinowymi DNA / RNA w laboratorium po studiach
- Praktyczna znajomość technik PCR, Real Time-PCR, Sekwencjonowanie, NGS,
- Znajomość obsługi urządzeń typu termocykler, termocykler Real Time-PCR, sekwenator,
- biegła znajomość angielskiego
- mile widziana skłonność do samodzielnego myślenia i działania

Oncogene Diagnostics sp. z o.o. została założona w 2010 roku przez pracowników Wydziału... Lekarskiego i Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od samego początku Oncogene Diagnostics cieszy się zaufaniem placówek naukowych i klinicznych, oraz klientów indywidualnych. Obecnie realizujemy zlecenia dla ponad 100 ośrodków medycznych w całej Polsce.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Farmacja / Laboratorium