ManpowerGroup Sp. z o.o.

BiM Specialist

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • Realizacje ciekawych międzynarodowych projektów
  • Pracę w formule hybrydowej
  • Mentoring w uzyskaniu odpowiedniej licencji i certyfikatów
  • Roczny przegląd wynagrodzenia i bonusy na podstawie efektywności
  • Szkolenia i warsztaty wewnętrzne / pokrycie kosztów licencji /kursów językowych
  • Opiekę medyczna, kartę Multisport

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w realizacji BIM
  • Znajomość protokołów, standardów i oprogramowania opartych na modelu (BIM).
  • Znajomość BIM i wspólnego oprogramowania do obsługi środowiska danych, na przykład Bentley Project Wise i/lub Autodesk BIM 360
  • Praktyczna znajomość inżynierii infrastruktury lądowej
  • Doświadczenie w kierowaniu małymi i średnimi zespołami (w zakresie aspektów technicznych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Tworzenie i koordynowanie modeli BIM
  • Planowanie wdrożeń i modyfikowanie projektów
  • Koordynacja i pomoc w ustaleniu przepływów pracy związanych ze współpracą i wymianą danych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials