BIM modeler (Revit)

Mikada

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla kreślarza / modelera BIM z zakresem obowiązków:

  • domy, szeregowce (Revit)
  • modele BIM obiektów wielkopowierzchniowych (Revit)
  • wnętrza mieszkań (Revit)
  • Inwentaryzacje na podstawie chmury punktów (Revit)
  • podstawowe zadania administracyjne

Stabilna praca w młodym zespole z zagranicznymi kontrahentami.

Wymagania

  • Znajomość oprogramowania Revit potwierdzona certyfikatem sygnowanym przez Autodesk
  • j. angielski pozwalający na swobodną komunikację - warunek konieczny!
  • Wykształcenie - inż budownictwa.
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów zagranicznych (na okres 1-4 tygodni)

Prezentacja firmy

Mikada to pracownia nastawiona na długotrwałą współpracę z klientami zag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria