Billennium Sp. z o.o.

BigData Developer

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Praca przy budowie systemu skalowalnego indeksowania i przeszukiwania dokumentów
  • Przetwarzanie i integracja dokumentów z różnych źródeł w przedsiębiorstwie
  • Praca w Scrum’owym, międzynarodowym zespole

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień BigData
  • Dobra znajomość: Java, Spark
  • Znajomość Hadoopa, Linux, Bash
  • Mile widziane poruszanie się w zagadnieniach Machine Learning i NLP
  • Komunikatywna znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Świetną atmosferę pracy
  • Owocowe środy
  • Wyjścia integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.