Big Data/Hadoop Administrator

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1107601

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów – branża telekomunikacyjna – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: kontrakt B2B

Poziom doświadczenia: 2-3 lata

Zadania:
  • Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem Hadoop ecosystem
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych zapisujących, przetwarzających i wysyłających dane w czasie rzeczywistym
  • Integracja rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami
  • Administracja oraz zlecanie prac do poddostawców
  • Wsparcie techniczne dla analityki biznesowej

Wymagania:
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wcześniejsze doświadczenie w administrowaniu systemu Linux mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość Hadoop Development (HDFS, Hive Kafka, Oozie) oraz Spark
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Python
  • Doświadczenie z Presto, Elastic Search będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w telco
  • Język angielski poziom B2/C1

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland