Big Data Architekt

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1133028

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 120-150 zł netto/h +VAT

Zadania:

  • Projektowanie najnowocześniejszych rozwiązań Big Data dla różnych zastosowań biznesowych w zakresie architektury, technologii, modelu danych, integracji, transformacji danych
  • Praca w zwinnym zespole dostarczającym szybkie rezultaty biznesowe przy zachowaniu dobrych standardów kodowania i przestrzeganiu określonej architektury
  • Znajomość technologii: Hadoop, Oozie, Sqoop, Spark, Spark Streaming, Kafka, Airflow, Flink, Cassandra, Hive

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań i modeli danych Big Data
  • Dobra znajomość koncepcji hurtowni danych, Big Data i NoSQL
  • Praktyczna znajomość architektury mikroserwisów
  • Doświadczenie w Agile (mile widziane)
  • Doświadczenie w zakresie rozwiązań Big Data w chmurze
  • Mile widziana znajomość UML i Enterprise Architect
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz Medicover
  • Praca dla top firmy z branży telekomunikacyjnej
  • Duże możliwości rozwoju
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach na dużą skalę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland