Big Data Administrator

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124295

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Administracja Linux
  • Administracja Hadoop
  • Administracja ELK
  • Administracja Cassandra/Redis
  • Integracja użytkowników z ww. systemami
  • Instalacja, konfiguracje, rekonfiguracje i monitoring ww. systemów
  • Weryfikacja poprawnością działania hardware
  • Optymalizacja wydajności i konfiguracji klastra
  • Przygotowywanie alarmów i monitorowanie zasilania z systemów źródłowych.
  • Dokumentowanie zmian w systemach z wykorzystaniem Confluence

Wymagania:

  • Doskonała znajomość Linux
  • Doświadczenie w konfiguracji i administracji klastrów Hadoop i ELK
  • Znajomość architektury systemów klasy Big Data
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta sportowa
  • Elastyczne formy zatrudnienia: B2B lub umowa zlecenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w młodym zespole
  • Brak dress code
  • Możliwość nauki nowych technologii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland