Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy - Audyt
Jesteśmy Grupą Kapitałową, jedną z największych firm doradczych w Polsce, która od ponad 20 lat dzięki profesjonalizmowi i wysokim kompetencjom naszego zespołu, zostaje uznawana za najlepszą firmę doradczą. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym, prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Katowicach.
Nasz zespół to kadra licząca ponad 180 osób.

Wiemy, jak ważne są nowe wyzwania zawodowe, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Staramy się zapewnić takie warunki pracy, aby rozwój zawodowy był motywacją do rozwoju wraz z Firmą, z zachowaniem równowagi potrzeb w życiu osobistym i zawodowym.

W związku z rozwojem poszukujemy:

Biegły Rewident - Członek Zarządu

Miejsce pracy: Kraków

Osoba pełniąca funkcję i posiadająca uprawnienia Biegłego Rewidenta - Członka Zarządu powinna równolegle posiadać umiejętności prowadzenia projektów audytorskich jak i zarządcze.

Zadania :

w obszarze prowadzenia projektów audytorskich :

  • nadzór nad badaniami sprawozdań finansowych wybranych strategicznych Klientów,
  • organizacja prac zespołów, w tym przypisanie pracowników do projektów,
  • odpowiedzialność za terminowość i jakość realizowanych projektów we współpracy z Biegłymi Rewidentami oraz Kierownikami Projektów,
  • dbałość o utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi Klientami.

w obszarze zarządzania Spółką:

  • prowadzenie bieżącej i długofalowej polityki rozwoju Spółki,
  • stały nadzór nad wynikami finansowymi spółki w kontekście efektywności realizowanych działań operacyjnych,
  • efektywne planowanie i kontrola budżetów realizowanych projektów,
  • koordynowanie i wyznaczanie kierunku prac,
  • inicjowanie oraz wdrażanie rozwiązań optymalizujących działalność spółki,
  • koordynowanie i wyznaczanie kierunku prac podległych pracowników,
  • stała współpraca z podmiotami w Grupie w celu realizacji strategii rozwoju spółki,
  • raportowanie wyników pracy/raportowanie zarządcze w podjętych obszarach działalności.

Oczekujemy:

  • kompetencji menadżerskich,
  • uprawnień Biegłego Rewidenta - co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy ,
  • doskonałych umiejętności interpersonalnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu,
  • dyspozycyjności i zaangażowania, także w warunkach pod presją czasu,
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną funkcję w firmie należącej do Grupy podmiotów zajmujących wiodące miejsce na rynku w Polsce,
  • pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów, doradców podatkowych, księgowych, radców prawnych i adwokatów,
  • motywacyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowy (udział w osiąganych wynikach),
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy ( samochód służbowy i inne), w przypadku relokacji - dodatek lub mieszkanie służbowe,
  • prywatną opiekę medyczną i inne.

Zapraszamy do zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów oraz wspólnego umacniania marki spółki.