Bid Manager (Remote/Hybrid)

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting

Zadania:

  • Zarządzanie procesem odpowiedzi na zapytania klientów I zaproszenia do składania ofert
  • Zapewnienie jakości odpowiedzi ofertowych, opracowanie i monitorowanie postępów w opracowywanych materiałach
  • Koordynacja zespołu reagowania, współpraca z działami technicznymi przygotowującymi komponenty architektoniczne oraz lokalnymi Account i Sales Managerami.
  • Zarządzanie relacjami z zespołem marketingowym w celu budowania materiałów wspierających (szablony, filmy, strony internetowe itp.)
  • Organizacja komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, wsparcie zespołu sprzedaży w identyfikacji i kształtowaniu przyszłych projektów
  • Prowadzenie fazy due diligence oraz podpisywania kontraktów i umów serwisowych

Kluczowe kompetencje:

  • Ponad 5 lat doświadczenia jako Presales Manager, Sales Manager lub Delivery Manager w multiserwisowych projektach consultingowych w dedykowanym obszarze technologicznym
  • Wyższe wykształcenie, w kierunkach informatycznych, telekomunikacyjnych lub biznesowych
  • Wysokie kompetencje liderskie I zarzązania projektami
  • Umiejętność zarządzania komunikacją z wieloma interesariuszami
  • Silnie rozwnięte myślenie strategiczne.
  • Kompetencje trenerskie
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego (C1)
  • Znajomość j. francuskiego będzie duzym atutem

Oferujemy:

  • Wielokulturowe środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego (UE i poza nią)
  • Przejrzystą strukturę organizacyjną
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę zdrowotną, bogaty system kafeteryjny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Budżet szkoleniowy i certyfikacyjny
  • Eventy integracyjne
  • Stałą umową o pracę oraz roczny bonus

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.