BIBLIOTEKARZ SEKCJI OCHRONY DOKUMENTACJI WYDZIAŁU OCHRONY INFORMACJI

Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2507

Obowiązki:

- gromadzenie i udostępnianie zbiorów biblioteki,
- prowadzenie dokumentacji bibliotecznej,
- opracowanie zbiorów,
- udzielanie informacji bibliograficznej,
- skontrum księgozbioru,
- dbałość o stan powierzonego mienia,
- prowadzenie biblioteki specjalistycznej,
- pomoc w organizowaniu imprez kulturalnych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • min. 2 miesiące doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane: wykształcenie wyższe humanistyczne lub pedagogiczne – preferowane bibliotekarskie, udokumentowany staż w bibliotece lub szkolnej ewentualnie udokumentowana współpraca z biiblioteką

Miejsce pracy: Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: wynagrodzenie: 2279 zł brutto+ 5% premii+ dodatek za wysługę lat, umowa na okres próbny -3 miesiące, praca w godz. poniedziałek, środa, piątek 07:30-15:30, wtorek czwartek: 10:00-18:00 Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście: podanie o przyjęcie do pracy, wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe wraz z oryginałami dokumentów w celu potwierdzenia zgodności. Pozostałe informacje: www.cos.strazgraniczna.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy