Hays Poland

BI Specialist

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1153475

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby do objęcia samodzielnego stanowiska BI Specialist.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, budowa i utrzymanie struktur danych, modeli danych, rozwiązań BI
  • Projektowanie, utrzymywanie i rozwijanie systemów raportowych
  • Automatyzacja procesów
  • Opracowywanie modeli prognostycznych/predykcyjnych optymalizujących procesy operacyjne
  • Definiowanie wymagań we współpracy z biznesem
  • Tworzenie skryptów, aplikacji i procesów

 Wymagania
  • Doświadczenie w podobnej roli- min. 3 lata
  • Znajomość zagadnień z zakresu statystyki, Data Mining, Big Data
  • Dobra znajomość SQL, Power BI
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywność
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie wiedzy w zakresie: R, KNIME, Power Pivot, Power Query, znajomość usług Azure
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

 Oferta
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego na nowo utworzonym stanowisku
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dogodna lokalizacja, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland