Hays Poland

BI Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1150399

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: kontrakt B2B (przez Hays Poland)

Długość projektu: współpraca długoterminowa

Stawka: do 105 zł / h netto na B2B

Możliwe formy współpracy: B2B

Angielski: B2

Zadania:
  • Tworzenie rozwiązań HA dla środowisk MS SQL Server
  • Wsparcie w procesach migracji MS SQL Server
  • Tworzenie procesów backupu i maintenance planów
  • Wsparcie w zakresie tworzenia raportów administracyjnych

Wymagania:
  • Co najmniej 2,5 roku doświadczenia z technologiami bazodanowymi (MS SQL / Oracle) i narzędziami raportowymi (Power BI)
  • Znajomość technologii bazodanowych, języka SQL (preferowany T-SQL)
  • Znajomość narzędzi raportowych: Power BI, Reporting Service
  • Znajomość środowisk Oracle lub chmurowych Azure / AWS
  • Umiejętność pracy z klientem (komunikatywność, skrupulatność i dokładność)

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland