Hays Poland

BI Consultant

Torun
Torun
NR REF.: 1149017

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń/zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Realizacja zleceń biznesowych rozwijających HD,
  • Zadania utrzymaniowe
  • Poprawa błędów,
  • Przygotowanie wdrożeń i optymalizacji
  • Aktualizacja i przygotowanie dokumentacji
  • Implementacja rozwiązań mających na celu zapewnienie danych w hurtowni (MSSQL)
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • Dbanie o ciągłą optymalizację procesu zasilania hurtowni danych
  • Utrzymanie i serwis rozwiązań oraz stała praca nad poprawą jakości wdrożonych funkcjonalności
  • Tworzenie oraz utrzymanie procesów CI/CD
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Utrzymacie ciągłości działania procesu dostarczania danych i udostępniania odpowiednich kokpitów klientom biznesowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z MSSQL (implementacja, administracja i optymalizacja)
  • Doświadczenie w implementacji i administracji Azure Database oraz Azure Data Warehouse
  • Znajomość Azure Synapse Analytics
  • Doświadczenie w implementacji i administracji komponentów Azure(do zarządzania Srodowiskiem Azure) w tym: Azure Data Lake, DataBricks, Azure Data Factory, Azure KeyVault, Analysis Services, Azure Function
  • Znajomość ARM Template pozwalające na skryptowanie i parametryzację skryptów
  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem DevOps pozwalające na projektowanie i implementację pipelinów
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie z procesami CI/CD (Azure Devops, Jenkins, Octopus, GitHub Actions)
  • Doświadczenie w pracy z procesami ETL (projektowanie, wytwarzanie, optymalizacje i testowanie) z wykorzystaniem SSIS, Azure Data Factory, Azure DataBricks
  • Znajomość języków .NET, M, DAX, C# lub Python / R

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland