BI Consultant (Azure)-100% zdalnie

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: zaawansowane rozwiązania do analizy danych, Business Intelligence, Data Science
  • Lokalizacja: 100% zdalnie (możliwość pracy z biura z Krakowa/Warszawy)
  • Wynagrodzenie: 90-115 zł netto +VAT/h (w zależności od doświadczenia kandydata)

Obowiązki:

  • Administracja bazami danych (MS SQL Server, w tym Azure SQL) — dostrajanie wydajności, rozwiązywanie problemów, wysoka dostępność/odzyskiwanie po awarii, bezpieczeństwo
  • Rozwój baz danych- projektowanie i tworzenie rozwiązań bazodanowych (tabele/procedury składowane/formularze/zapytania/itp.)
  • Business Intelligence — dogłębne zrozumienie struktury danych/modeli danych w celu projektowania, rozwijania i dostrajania rozwiązań i raportów BI
  • Zaawansowana analityka danych - projektowanie i budowanie rozwiązań
  • Implementacja rozwiązań Big Data - z wykorzystaniem technologii Open Source i Non-SQL, takich jak Databricks, Spark, Spark Streaming, Kafka, Storm, Zeppelin, Scala Software development, Hadoop Hive, Hadoop Map Reduce, Hadoop Clusters, Cosmos DB.

Wymagania:

  • Ponad 2 lata doświadczenia z bazą MS SQL Server
  • Dogłębna wiedza techniczna lub architektoniczna z co najmniej 2 z następujących preferowanych obszarów: Administracja bazami danych/Rozwój baz danych/BI/Zaawansowana analityka danych/Implementacja rozwiązań Big Data
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w 100% zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna lub Multisport (do wyboru)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Płatne urlopy (24 dni)
  • Nieograniczony dostęp do technologii Microsoft/Snowflake
  • Budżet samorozwoju zgodnie z ustaloną ścieżką rozwoju
  • Premie kwartalne zgodnie z obowiązującymi zasadami premiowymi, uzależnione od realizacji I zaangażowania w projekt
  • Wygodne i przestronne biuro
  • Finansowanie ścieżki certyfikacyjnej/szkoleń rozwojowych/udziału w wydarzeniach branżowych (np.. Konferencje) -> docelowo budżet rozwojowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.