BI Analyst & Front-end Developer

Kraków, małopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

6-10-53998

Dla niemieckiej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby zaintresowanej pracą na stanowisku łączącym elementy analizy biznesowej i technologii front-endowych.

Lokalizacja pracy: Kraków.

Obowiązki:

- pośrednictwo w kontakcie pomiędzy zespłami BI, a biznesem (operacje, sprzedaż, marketing)
- określenie wymagań dotyczących raportowania i rozwój raportowania przedsiębiorstwa
- wykonywanie analiz przy użyciu zapytań SQL lub narzędzi do wizualizacji
- wspieranie kierownictwa i zarządu w analizie wyników
- wdrażanie raportów i wizualizacja pulpitów kontrolnych opartych na SAP BW z SAP Lumira lub Business Objects Analysis
- wprowadzanie danych technicznych dla programistów ETL i architektów danych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (idealnie techniczne)
- minimum 3 lata doświadczenia w raportowaniu
- bardzo dobra znajomość procesów związanych z biznesem i powiązanych wskaźników KPI
- bardzo dobra znajomość SQL
- umiejętność pracy z danymi i obsługi dużych ilości danych
- doświadczenie z SAP BW, SAP Lumira lub innymi wiodącymi narzędziami BI
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Korzyści:
- praca w różnych projektach w niekorporacyjnej atmosferze
- możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
- dodatkowy budżet na rozwój
- prywatna opieka medyczna
- karta multisport
- szkolenia w Polsce i zagranicą
- elastyczne godziny pracy
- zniżki na produkty firmy
- konkurencyjne wynagrodzenie

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Analityka , Praca IT - Bazy danych