“BEZPŁATNY KURS KADRY I PŁACE OD PODSTAW”

Centrum Rozwoju i Edukacji Mandala Karina Indryka

40-139 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Rozwoju i Edukacji w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w kursie Kadry i Płace od Podstaw

Oferujemy:
- bezpłatne zajęcia w trakcie, których zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą na pracę w obszarze kadr i płac.

RAMOWY PROGRAM KURSU:

I. Kadry:
1. Źródła prawa pracy oraz zasady równego traktowania w zatrudnieniu.
2. Stosunek pracy.
3. Podstawowe dokumenty pracownicze – akta osobowe (część. A, B, C).
4. Zmiana warunków umowy o pracę.
5. Urlopy pracownicze i zwolnienia od pracy.
6. Uprawnienia pracowników związane z rodzicielstwem.
7. Czas pracy.
8. Obowiązki pracodawcy i pracownika.
9. Rozwiązanie stosunku pracy.
10. Odpowiedzialność pracodawcy za wykroczenia przeciwko prawom pracownika.

II. Płace:
1. Rodzaje ubezpieczeń społecznych.
2. Ubezpieczenie zdrowotne.
3. Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.
4. Zasady wypełnia i korygowania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS.
5. Podatek dochodowy od osób fizycznych.
6. Wynagrodzenie za czas choroby.
7. Zasiłek chorobowy.
8. Świadczenie rehabilitacyjne.
9. Zasiłek macierzyński.
10. Wynagrodzenie minimalne, dodatek wyrównawczy.
11. Zasady obliczania wynagrodzenia za przepracowaną część miesiąca.
12. Ochrona wynagrodzenia za pracę.
13. Potrącenia z wynagrodzenia za pracę.
14. Kalkulacja wynagrodzenia.
15. Pozostałe świadczenia pracownicze.

III. Komputerowe warsztaty kadrowo-płacowe:
1. Program PŁATNIK.
2. Program SYMFONIA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!

Wymagania

Kurs skierowany jest do osób, które:

- mają ukończone 30 lat
- zamieszkują województwo śląskie
- są bezrobotne lub bierne zawodowo
- posiadają maksymalnie średnie wykształcenie

Uczestnicy po zdanym egzaminie otrzymują certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę i umiejętności.

Biorąc udział w kursie:
- zdobędziesz nowe kwalifikacje zawodowe
- zwiększysz możliwość zatrudnienia
-podniesiesz swoją atrakcyjność na rynku pracy

NIE CZEKAJ, zgłoś się już dziś!

Osoby niepełnosprawne mają pierwszeństwo w rekrutacji.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:
787 604 304.

Prezentacja firmy

Wspieramy, pomagamy, wywołujemy uśmiech.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa