Bezpłatne szkolenie - Tester Oprogramowania

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Szkolenie dedykowane osobom, które chcą rozpocząć pracę jako tester oprogramowania. W trakcie tygodniowych zajęć przekazujemy niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną potrzebną do pracy na stanowisku Junior Software Testera.
  • Tester oprogramowania zajmuje się testowaniem oprogramowania zgodnie z otrzymaną specyfikacją i wymaganiami. W trakcie wykonywania testów dokumentuje wszystkie wykryte defekty w celu ich usunięcia.
  • Pierwsza część szkolenia wprowadzi kursantów w podstawy testowania oprogramowania według ISTQB. Podczas kolejnych dni szkoleniowych zostaną przeprowadzone warsztaty z testowania, na których wykorzystana zostanie zdobyta wiedza. Wykonany zostanie pierwszy projekt z przygotowaniem dokumentacji testowej oraz testami aplikacji.
  • Uczestnictwo w szkoleniu nie wymaga doświadczenia technicznego i skierowane jest do osób początkujących.

Wymagania:
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom min. B1)

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku specjalności: informatyka lub pokrewne

Oferujemy:
  • DLA NAJLEPSZYCH WSPÓŁPRACA NA STANOWISKU JUNIOR TESTERA
  • Szybki start w branży IT: zapewniamy teorię + praktykę
  • Umowa - z wybranymi osobami nawiązujemy współpracę na rok. Wynagrodzenie na start to 2000 zł netto. Wartość wynagrodzenia wzrasta sukcesywnie co 3 miesiące wraz z nabywanymi umiejętnościami
  • Czas trwania kursu: 5 dni teorii [03-07.12.2018] oraz 20 dni praktyki [od 10.12]
  • WAŻNE - warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest gotowość do podjęcia pracy po odbytym kursie

B2Bnetwork