BEZPŁATNE Szkolenie + STAŻ - Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie - CNC

Centrum Rozwoju i Edukacji Mandala Karina Indryka

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

BEZPŁATNE Szkolenie + STAŻ

Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie - CNC

Centrum Rozwoju i Edukacji Karina Indryka zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz praktycznej umiejętności z zakresu budowy oraz obsługi urządzeń obróbczych CNC.

W ramach projektu oferujemy:

  • wysokiej jakości szkolenie jako operator obrabiarek sterowanych numerycznie - CNC
  • 3 lub 4 miesięczny płatny staż zawodowy
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia oraz stażu

Wymagania:

  • wiek 15- 29 r.ż.
  • wykształcenie maksymalnie wyższe
  • miejsce zamieszkania: województwo śląskie
  • osoby bez pracy (bierne zawodowo lub bezrobotne/długotrwale bezrobotne)

Biorąc udział w projekcie:

  • zdobędziesz nowe kwalifikacje zawodowe
  • zwiększysz możliwość zatrudnienia
  • podniesiesz swoją atrakcyjność na rynku pracy

W programie szkolenia:

  1. Podstawy rysunku technicznego.
  2. Podstawy metodologii warsztatowej.
  3. Budowanie obrabiarek sterowanych numerycznie.
  4. Technologia obróbki skrawaniem.
  5. Podstawy programowania obrabiarek CNC (ISO) .
  6. Praktyczne ustawianie obrabiarek CNC-TOKARKI-FREZERKI.

NIE CZEKAJ, zgłoś się już dziś!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!

Prezentacja firmy

Wspieramy, pomagamy, wywołujemy uśmiech.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne