Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo stale zwiększa ilość realizowanych projektów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie przedsiębiorstwo poszukuje osób na stanowisko: Betoniarz-Zbrojarz

Miejsce pracy: Rakowice Małe k/Lwówka Śl.

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • cięcie, gięcie i wiązanie zbrojeń,
  • układanie siatek i szkieletów zbrojeniowych w formach do produkcji prefabrykatów,
  • układanie mieszanki betonowej w formach,
  • ręczne i mechaniczne zagęszczanie mieszanki betonowej,
  • wyrównywanie powierzchni ułożonego betonu,
  • pielęgnowanie świeżego betonu,
  • usuwanie wad konstrukcji betonowych i żelbetowych.

Od nas otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + świadczenia socjalne),
  • możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i swojej rodziny,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego z dziedziny prefabrykacji.

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w budownictwie,
  • dyspozycyjności (praca na dwie zmiany),
  • zaangażowania w pracę,
  • dobrej kondycji fizycznej,
  • mile widziana znajomość odczytywania rysunków technicznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

COMFORT S.A. to nowoczesna firma założona w 1990 r., oferująca pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna