Betoniarz/Zbrojarz, Monter szalunków systemowych

Siemianowice Śląskie, śląskie

Wolf System Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich działający w kilku gałęziach branży budowlanej zatrudni pracownika na stanowisko pracy:

Betoniarz/zbrojarz-monter szalunków systemowych

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:

  • prace związane z produkcją monolitycznych zbiorników żelbetowych;
  • przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;
  • zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami;
  • zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat B -warunek konieczny;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • zapał i chęć do podjęcia stałej pracy;
  • dyspozycyjność do zadań w delegacjach na terenie budów zlokalizowanych w całej Polsce;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie godzinowe, premie motywacyjne i dodatki płacowe;
  • zwrot dojazdu na budowę i zakwaterowanie;
  • przeszkolenie do wykonywanych obowiązków;
  • pakiet socjalny i sportowo-rekreacyjny;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • imprezy firmowe.

Firma Wolf System Sp. z o.o. została założona 26 lipca 1990r. Wolf System Sp. z o.o Początkowo... siedziba spółki mieściła się w Tychach, ale wkrótce rozpoczęto budowę zakładu w Siemianowicach, gdzie od 1992 roku firma prowadzi swoją działalność produkcyjną.

Dzisiaj firma Wolf System w Polsce zatrudnia około 100 pracowników, których kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę gwarantują sukces i dynamiczny rozwój spółki. Szeroka paleta oferowanych produktów oraz oddani pracownicy zapewniają firmie konkurencyjność na międzynarodowym rynku.

Co nas wyróżnia? Wolf System to przede wszystkim sprawdzony system budowy typowych oraz projektowanych indywidualnie domów mieszkalnych, wykorzystujący najnowszy stan wiedzy technicznej i uwzględniający różnorodne potrzeby współczesnego klienta. Domy budowane w tej technologii są ekologiczne, trwałe, tanie w eksploatacji, a optymalny stosunek ceny do jakości czyni naszą propozycję jeszcze bardziej atrakcyjną. Wdrażanie nowoczesnych technologii oraz stała kontrola jakości domów - poświadczona wydanymi w wielu krajach certyfikatami - stanowią podstawowe założenia firmy w obszarze domów gotowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis