betoniarz - zbrojarz lub pomocnik - monter szalunków systemowych

Wolf System Sp. z o.o.

41-100 Siemianowice Śląskie, śląskie

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: 41-100 Siemianowice Śląskie

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich działający w kilku gałęziach branży budowlanej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:
• prace związane z produkcją monolitycznych zbiorników żelbetowych
• przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków
• zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami
• zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku betoniarz/zbrojarz – nie jest konieczne
• mile widziana wiedza z zakresu elementów żelbetowych
• podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność pracy w zespole, terminowość w wykonywaniu zadań, dyspozycyjność do pracy na terenie całej Polski
• dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi żurawi budowlanych oraz prawo jazdy kat B i/lub CE

Oferujemy:
• umowę o pracę (stawiamy na długoterminową współpracę)
• atrakcyjne wynagrodzenie dla fachowców
• bezpłatne zakwaterowanie, różne dodatki finansowe
• rozbudowany pakiet socjalny dla pracowników
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Proszę o dopisanie w CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem WOLF SYSTEM,
dowiesz się więcej na czym polega nasza praca:
Wolf System Sp. z o.o. Wolf System Sp. z o.o.