Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

BETONIARZ w zakładzie prefabrykacji

Niemcy, zagranica

Budimex, Biuro Rynku Niemieckiego

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • składanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych
  • wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodach budowlanych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • wysokie zarobki w euro, wypłacane terminowo
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro
  • podatek dochodowy płacony w Niemczech (I klasa podatkowa)
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS
  • dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w Allianz Niemcy

Nasi pracownicy otrzymują bezpłatne:

  • zakwaterowanie,
  • wyjazd i zjazd z kontraktu,
  • dojazdy do pracy,
  • odzież roboczą,
  • narzędzia pracy
  • stałą opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik)

Ponadto pracownicy mogą otrzymać:

  • zwrot podatku w Niemczech
  • świadczenia rodzinne na dzieci (KINDERGELD) w Niemczech

Wymagania

Niemcy / Znajomość języka niemieckiego - nie wymagana.

Jesteśmy firmą budowlaną o ponad 40-letnim doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku....
Zdobyte doświadczenie i stabilność finansowa gwarantują rzetelne i na najwyższym poziomie wykonanie zleconych nam prac oraz terminowość ich realizacji.
Etyka, Współpraca, Odpowiedzialność i Ambicja wyznaczają standardy postępowania obowiązujące w naszej Firmie.
Bardzo ważne miejsce zajmują również ochrona życia i zdrowia oraz poszanowanie środowiska naturalnego.

Realizujemy na terenie Niemiec kontrakty jako Budimex i Mostostal Kraków.
Rynek niemiecki jest najważniejszym zagranicznym obszarem działalności Grupy Budimex.
Jesteśmy liderem wśród polskich firm działających w Niemczech.
Pracujemy w Niemczech

- w zakładach prefabrykacji żelbetów,
- w wytwórniach konstrukcji stalowych
- w odlewniach
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo , Praca Produkcja , Praca Rzemieślnictwo , Praca Inne , Praca Przemysł ciężki / wydobywczy