Betoniarz - operator suwnicy - 15,27 euro/h Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Ranst, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Ranst

Zadania:

  • obsługa suwnicy
  • wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych
  • przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych
  • montowanie, zalewanie oraz demontowanie form i deskowań do wykonywania elementów betonowych

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień do obsługi suwnic
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,27 euro brutto/h
  • benefity w postaci: karty paliwowej, trzynastej pensji i pakietu prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Alicja Zabłocka
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy