Betoniarz- operator suwnicy (14,81 EUR brutto/h)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Dilsen, zagranica

Miejsce pracy: Dilsen

OBOWIĄZKI

  • obsługa suwnicy
  • wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych
  • przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych
  • montowanie, zalewanie oraz demontowanie form i deskowań do wykonywania elementów betonowych

WYMAGANIA

  • posiadanie uprawnień do obsługi suwnic
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
  • mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 14,81 EUR brutto/h
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • oddelegowanie do pracy w Belgii

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.