Betoniarz (obsługa suwnicy oraz wózków widłowych) 15,27 euro/h Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Torhout, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Torhout

ZADANIA:

Do Twoich zadań będzie należało transportowanie elementów betonowych przy pomocy wózka widłowego oraz obsługa suwnicy. Będziesz również wspierał produkcję elementów betonowych (zalewanie form betonem, kosmetyka elementów betonowych, czyszczenie form).

WYMAGANIA:

Istotne na stanowisku jest posiadanie uprawnień do obsługi suwnic oraz wózków widłowych, jak również posiadanie doświadczenia zawodowego w zakresie ich obsługi. Niezbędna jest również znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację w miejscu pracy. Pożądane jest posiadanie doświadczenia w pracy przy produkcji elementów betonowych. Mile widziane, jeśli możesz wyjechać do pracy samochodem.

OFERUJEMY:

Zarobki około 2000-2300 euro netto na miesiąc (stawka 15,27 euro brutto na godzinę oraz nadgodziny płatne 150%). Oferujemy dopłatę paliwową na dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, trzynastą pensję oraz pakiet prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Alicja Zabłocka
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy