Betoniarz/Murarz - bez znajomości języka

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Chambery, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • praca przy budynkach mieszkalnych/biurowych
  • przygotowanie zbrojeń i zalewanie betonem fundamentów/ścian
  • murowanie
  • prace ogólnobudowlane
  • praca pod nadzorem osoby wykwalifikowanej
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie przy 185h ok. 2400€ netto ("na rękę")
  • dodatek żywieniowy 9,40€ netto za każdy dzień pracy
  • samochód służbowy na dojazdy do pracy
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • częściowy zwrot za dojazd do Francji (50-100€)
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie - pokój jednoosobowy
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna)
  • doświadczenie ogólnobudowlane (w tym jako murarz lub betoniarz)
  • znajomość specyfiki pracy na budowie
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy
  • NIE wymagamy znajomości języka obcego

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy