Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • budowa szalunków
  • wylewanie betonu
  • obróbka wykonanych elementów

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie co najmniej 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę w niemieckiej agencji pracy tymczasowej
  • stawka godzinowa + dieta netto, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • pomoc w sprawach mieszkaniowych, formalnych i organizacyjnych w j. polskim
  • możliwość przejęcia bezpośredniego po 6 miesiącach pracy

Prezentacja firmy

Tintschl Polska ( nr Agencji 5767) jest agencją rekrutacyjną wspó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Praca fizyczna