Betoniarz - 14 euro brutto/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Waregem, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Waregem, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko betoniarz dla belgijskiej firmy z branży betoniarskiej.

ZADANIA

Prace betoniarskie przy produkcji schodów oraz współpraca ze spawaczami, cieślami szalunkowymi i osobami obsługującymi suwnice.

WYMAGANIA

  • praktyka w pracy na stanowisku betoniarza
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • wyjazd do Belgii własnym samochodem
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wypełnianie powierzonych obowiązków

OFERUJEMY

  • umowę o pracę (stawka 14,02 euro brutto/h)
  • po 6 miesiącach możliwość podniesienia pensji do 15,86 euro brutto/h
  • premię roczną
  • kartę paliwową
  • system poleceń
  • opiekę polsko-języcznego koordynatora na terenie Belgii
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy