Barman Barmanka do pubu Warszawa Ursus

Po Godzinach

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Barman/ka
Miejsce pracy: Warszawa – Ursus

Jeżeli jesteś osobą pogodną, uśmiechniętą, lubisz kontakt z ludźmi to ta praca jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś gotowy na podjęcie wyzwania i spełniasz wymagania prześlij nam swoje CV.

OBOWIĄZKI:

Sprawna i szybka obsługa klientów pubu
Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów zamówionych przez klientów
Dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy
Troska o własny wygląd zewnętrzny, dbałość o prezencję
Dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień, uzupełnianie zapasów i trzymanie pieczy nad dobrym stanem wyposażenia.
Obsługa ogródka gastronomicznego w sezonie letnim
Przyjmowanie płatności, obsługa kasy i terminala
Rozliczanie kasy po zakończeniu pracy, codzienne przekazywanie utargu.

OFERUJEMY:

Lokalizacja: Warszawa - Ursus
Godziny pracy: 16:30 - 1:00
Dzień próbny (płatny 50%)
Szkolenie wdrożeniowe trwające ok. 1 tygodnia (praca pod okiem eksperta)
Po okresie szkoleniowym praca wykonywana jest w pełni samodzielnie
Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

Gotowość do pracy w godzinach 16:30- 01:00
Dyspozycyjność – również w weekendy
Dobra organizacja pracy własnej;
Dokładność;
Wysoka kultura osobista;
Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy;
Uśmiech :)
Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Dodatkowymi atutami będą:

Doświadczenie na stanowisku barmana/barmanki

Umiejętność przygotowywania napoi alkoholowych (piwo, nieskomplikowane drinki, shoty)
Podstawowa znajomość zasad serwisu przy stolikach (obsługa gościa indywidualnego)
Umiejętność obsługi kasy i terminala POS
Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Prezentacja firmy

Pub z wieloletnim doświadczeniem

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia