Barista na lotnisku - Poznań - WYSOKIE PREMIE

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja Pracy FallWork Sp z o.o. nr Certyfikatu 6231, to jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

BARISTA NA LOTNISKU

Miejsce pracy: POZNAŃ ŁAWICA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-obsługa stanowiska gastronomicznego na terenie strefy wolnocłowej;
-obsługa Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień;
-obsługa ekspresu do kawy, przygotowywanie posiłków i dbanie o funkcjonowanie zaplecza

OFERUJEMY:
-pracę od zaraz;
-konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią;
-dodatkową (co miesiąc) PREMIĘ 500 zł za frekwencję od czerwca do września;
-umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;
-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym;
-atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań;
-możliwość doskonalenia umiejętności językowych

WYMAGANIA:
-posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (Sanepid)
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli;
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
-posiadanie statusu osoby niekaranej;
-dobra organizacja pracy własnej

PRZYJDŹ DO BIURA: Poznań, ul. Towarowa 35, piętro 5 (Pn-pt 9:00-17:00)

APLIKUJ: WYŚLIJ CV

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445

NAPISZ sms o treści: praca Ławica.

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

*Oferta pracy tymczasowej