Alior Bank S.A.

Bankier Klienta

Jakie będą Twoje zadania:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • sprzedaż produktów i usług bankowych,
  • aktywne działania ukierunkowane na pozyskanie Klientów,
  • kompleksowa obsługa Klienta zgodnie z standardami jakości Alior Banku.

Co znajdziesz w Alior Banku:

  • atmosferę wzajemnego wsparcia i współpracy, a także obszar do samodzielnego działania i realizacji własnych pomysłów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego,
  • urealnione plany sprzedażowe, których realizację wspierają nowoczesne narzędzia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i konkurencyjnej rynkowo premii sprzedażowej, realna do osiągnięcia kwota to 50% wynagrodzenia podstawowego,
  • strefę Rozwoju i szeroki zakres benefitów pracowniczych, w tym udział w programie motywacyjnym Platynowy Bankier,
  • unikalny i nowoczesny proces wdrożeniowy
  • przyjazne miejsce pracy – praca w Oddziale w nowym formacie.

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży w bankowości,
  • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
  • jesteś nastawiony na realizację celów,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.