Oferta wyróżniona

Bankier ds. Bankowości Hipotecznej (kanał pośrednicy)

Katowice, śląskie

Alior Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • realizacji założonych planów sprzedażowych
  • aktywnym pozyskiwaniu oraz budowaniu relacji z pośrednikami finansowymi
  • kompleksowej obsłudze wniosków kredytowych od pośredników finansowych
  • sprzedaży kredytów hipotecznych poprzez kanał pośredników finansowych
  • dbałości o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta i pośrednika zgodnie z wymaganiami Banku

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • ma doświadczenie we współpracy z pośrednikami w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych (min. 1 rok)
  • dobrze zna produkt jakim jest kredyt hipoteczny
  • dobrze orientuje się w ofercie banków konkurencyjnych, działających na lokalnym rynku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • możliwość współpracy z pośrednikami finansowymi przy realizacji sprzedaży kredytów hipotecznych
  • szkolenia wprowadzające i rozwijające kompetencje
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i... innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Bankowość , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie