Backup/Archive Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, spółki technologicznej z branży bankowości, poszukujemy:

Backup/Archive SpecialistMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • 50% rozwój
  • 50% utrzymanie
  • wdrożenie globalnego narzędzia do tworzenia kopii zapasowych
  • doświadczenie w systemach tworzenia kopii zapasowych,

Wymagania:

  • dobra znajomość OS Windows i Linux
  • doświadczenie  w zakresie IT Backup
  • dobra znajomość EMC Isilion i/lub EMC ECS,
  • znajomość Pythonie, Powershell lub JavaScript,
  • mile widziane: znajomość VMWare's VRA VRO

Oferujemy:

  • międzynarodowe projekty
  • dostęp do najnowszych technologii
  • darmowe lekcje j. angielskiego
  • szkolenia i certyfikaty
  • prywatna opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • przedszkole w budynku firmy
  • strefy relaksu i rozrywki
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.