Backend Web Developer | praca zdalna

Web Bespokers

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programistyczną. Zajmujemy się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem aplikacji webowych. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań szytych na miarę, idealnie dopasowanych do oczekiwań klienta oraz obsługa klienta dająca mu poczucie komfortu i wyjątkowości.

Tworzymy zespół w atmosferze szacunku, szczerości i wzajemnego zaufania. Działamy odpowiedzialnie, transparentnie, w sposób zorganizowany, służąc sobie wzajemnie pomocą i wyrozumiałością. Dbamy o zapewnienie komfortowych warunków pracy; pracujemy zdalnie, unikamy stresu i pracy pod presją czasu, szanujemy czas wolny.

W związku z potrzebą powiększenia zespołu projektowego do 4-6 osób, poszukujemy osoby na stanowisko:

Backend Web Developer

praca zdalna

Twoje codzienne obowiązki:

  • tworzenie i wdrażanie projektu nowoczesnej aplikacji biznesowej dla jednego z naszych kluczowych klientów ze Stanów Zjednoczonych, zgodnie ze specyfikacją biznesową i techniczną,
  • udział w pełnym cyklu wytwarzania produktu: analiza wymagań, projektowanie, szacowanie, tworzenie kodu źródłowego i testowanie powstających funkcjonalności,
  • odpowiedzialność za kod,
  • analiza możliwych rozwiązań i sugerowanie podejścia do realizacji określonych celów projektowych,
  • udział w doborze technologii do rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania,
  • współpraca z klientem i zespołem (projekty zorganizowane przez Project Managera, konwersacja pisana i połączenia głosowe, codzienne stand-upy z zespołem),
  • procesy projektowe oparte na metodologii Agile,
  • praca całkowicie zdalna (nie wymagamy stawiennictwa w biurze firmy w czasie rekrutacji, jak również w czasie współpracy).

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • pełnoetatowej dostępności (1-2 razy w tygodniu dostępność w godzinach wieczornych/popołudniowych), umiejętności pracy zdalnej,
  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego przy tworzeniu aplikacji webowych w PHP (Laravel),
  • bardzo dobrej znajomości PHP (Laravel) - na poziomie Mid Developera,
  • znajomości JavaScript,
  • podstawowej znajomości frameworka Vue.js,
  • znajomości obsługi systemu kontroli wersji Git i umiejętności jego praktycznego wykorzystania,
  • umiejętności pisania solidnego, czystego i dobrej jakości kodu,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • lojalności, odpowiedzialności, samodyscypliny, samodzielności,
  • umiejętności poprawnej, rzeczowej, logicznej i kulturalnej komunikacji,
  • terminowości, umiejętnego zarządzania czasem i ryzykiem,
  • znajomości angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację pisaną i mówioną,
  • motywacji i chęci do nauki.

Mile widziane:

  • znajomość: Laravel Dusk, Elasticsearch, AWS, Docker,
  • doświadczenie w pracy z anglojęzycznym klientem biznesowym.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
  • dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,
  • udział w ciekawych i rozwojowych, międzynarodowych projektach IT,
  • po okresie przygotowawczym: dużą samodzielność i swobodę w działaniu oraz podejmowaniu decyzji,
  • możliwość wprowadzania usprawnień na stanowisku pracy, otwartość na pomysły, sugestie, inicjatywy,
  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę całkowicie zdalną,
  • pełen etat i elastyczne godziny pracy,
  • umowę zlecenie lub kontrakt B2B,
  • rynkowe wynagrodzenie uzależnione od doświadczeń i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programisty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce