Hays Poland

Backend Developer

Katowice, Warszawa
NR REF.: 1120098

Dla jednego z naszych Klientów z branży bankowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Katowice

Forma współpracy: kontrakt B2B

Długofalowa współpraca/pierwsze zamówienie na 3 miesiące

WYMAGANIA:

• Bardzo dobra znajomość języka Java 7/8
• Znajomość platformy Java EE 6+ lub Spring
• Znajomość wzorców projektowych
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• Znajomość technologii Git, Maven, SonarQube, Jenkins
• Umiejętność pisania testów jednostkowych podczas tworzenia aplikacji
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych i JPA
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w notacji UML
• Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
• Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne
• Dokładność, umiejętność współpracy, innowacyjność
• Otwartość na poznawanie nowych technologii
• Samodzielność i odpowiedzialność

Dodatkowym atutem będzie znajomość wybranych obszarów:
• TDD, BDD, DDD
• Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat/WebSphere

ZADANIA:

•Tworzenie/projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie
z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
•Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz przeglądu wzajemnego oprogramowania stworzonego w zespole
•Współpraca z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania
•Przygotowywanie skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji

OFERUJEMY:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
• Interesujące projekty z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej
• Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland