Backend Developer (Java/Scala)

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Warszawa (metro Kabaty), obecnie praca w 100% zdalnie
  • Rodzaj projektu: rozwiązania dedykowane dla klientów zagranicznych (głównie), związane z obszarem Big Data / ML (frontend napisany w f. Angular, backend w Java Scala i Python)
  • Budżet: 16 000-22 000 netto+ VAT/godz. (Mid/Senior)

Obowiązki:

  • Zrozumienie user stories i specyfikacji projektu
  • Projektowanie wydajnej, stabilnej i łatwej do utrzymania architektury
  • Wdrażanie i przeglądanie kodu i testów oraz integrowanie zmian poprzez  CI / CD
  • Współpraca z innymi zespołami na całym świecie

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jeśli chodzi o backend systemów klasy enterprise.
  • Doświadczenie jeśli chodzi o RDBMS (np. PostgreSQL, Oracle), MessageQueue (np. RabbitMQ),  serwery WWW (np. Nginx), technologie do konteneryzacji (np. Docker), system uwierzytelniania (np. LDAP ) itp.
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Unix / Linux, git, Jenkins, Github, JIRA itp.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Java/Scala
  • Dobra znajomość ekosystemu Hadoop (YARN, HDFS, Spark)
  • Doświadczenie w tworzeniu analityki, przetwarzania rozproszonego, platform BigData
  • Doświadczenie z frameworkiem Play i Akka

Oferujemy:

  • Długoterminowe, stabilne zatrudnienie
  • Bezpośredni wpływ na produkt
  • Przyjazna atmosfera, bez stresu i dress code
  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro 2 min. od metra Kabaty
  • Całkiem przyzwoitą bibliotekę firmową, możesz też skorzystać z jednego z naszych czytników ebooków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.