Back office z j. niemieckim

Lublin, lubelskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Kontakt z Klientem, zróżnicowany, zależnie od projektu. Może to być telefon, mail a nawet czat.
  • Budowanie znanych marek od środka

Kogo szukamy?
  • Osoby znającej język niemiecki (C1) oraz angielski (B2)
  • Osoby zainteresowanej pracą dla takich firm jak: Asos, EBAY, Google Ads, Nike czy Michael Kors!

Oferta:
  • Wszystko organizowane oraz opłacane jest przez firmę Teleperformace
  • Zakwaterowanie w nowoczesnym apartamencie
  • Apartamenty są w pełni wyposażone, tzn. są tam meble, wszelkie sprzęty, TV, Internet bezprzewodowy.
  • WSZELKIE OPŁATY typu czynsz, woda, prąd, gaz, telewizja, Internet + serwis sprzątający SĄ W PEŁNI POKRYWANE PRZEZ FIRMĘ
  • Po roku firma opłaca jedną podróż na rok
  • Proponowane wynagrodzenie wynosi 800€ NETTO - przypominamy, odchodzą wszelkie koszty mieszkania, jedyne za co będzie płacić to jedzenie lub własne przyjemności. W Portugalii minimalne wynagrodzenie wynosi 450 €, a koszty jedzenia nie są wcale wysokie!
  • Benefity : mnóstwo darmowych atrakcji typu kursy językowe, wędrówki po Lizbonie, lekcje surfowania i inne! Dodatkowo atrakcyjne bonusy świąteczne i wakacyjne
  • Oferta dotyczy pracy w Lizbonie (Portugalii)
Boisz się jechać sam? A może po prostu nie chcesz? Zabierz ze sobą siostrę, brata, przyjaciółkę, chłopaka... czekamy na kontakt!

Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa