Back Office Agent with French

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Oferta:

  • Praca w systemie hybrydowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatek do obiadów
  • Dodatek urlopowy
  • Premia roczna
  • Pakiet LuxMed
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat) z kierunków: marketing, zarządzanie biznesem, inżynieria lub pokrewne
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka hiszpańskiego/ niemieckiego/ włoskiego/ rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Dyscyplina
  • Dobre umiejętności zarządzania projektami (planowanie, organizacja i zarządzanie czasem)

Zadania:

  • Wprowadzanie danych dotyczących cen w systemie SAP i ich cykliczne utrzymywanie (cenniki, ceny specjalne itp.), pozyskiwanie takich treści z lokalnych działów sprzedaży i marketingu
  • Wprowadzanie i utrzymywanie rekordów głównych klientów SAP, we współpracy z lokalnymi funkcjami finansów/ kontroli kredytowej
  • Mechanizacja kanwy promocyjnej SAP na podstawie treści dostarczonych przez lokalne działy sprzedaży i marketingu
  • Generowanie i przesyłanie not kredytowych/debetowych do bazy klientów
  • Prowadzenie nieoperacyjnej (niezwiązanej z zamówieniami) korespondencji i komunikacji z dystrybutorami, przedstawicielami handlowymi i przedstawicielami działu obsługi klienta
  • Prowadzenie szkoleń dla początkujących przedstawicieli

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials