Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Back-end Developer

Warszawa, mazowieckie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 klientów w 18 krajach.

Dla naszego Klienta firmy tworzącej rozwiązania IT dla sektora finansowego poszukujemy 3 osób na stanowisko Back-end Developer

Miejsce pracy: Warszawa (Włochy)

Klient określa siebie w następujący sposób:

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy spełniają swoją pasję tworząc najlepszej, jakości rozwiązania IT. Umiejętności i zdobyte doświadczenie w licznych projektach pozwalają realizować złożone aplikacje w sektorach Finansowym, Publicznym i Utilities. Możemy pochwalić się współrealizacją projektów dla wielu instytucji i firm w Polsce.

Zadania:

• Tworzenie, utrzymanie i rozwój aplikacji internetowych

• Tworzenie backendu systemów informatycznych na podstawie wymagań analitycznych

• Tworzenie oprogramowania na podstawie wymagań analitycznych i prototypów funkcjonalnych

• Współpraca z zespołami projektowymi i deweloperskimi

Używane technologie:

• C# (.NET Framework 4.6), ASP.NET MVC 4, ASP.NET WebAPI 2, EntityFramework 6, SQL Server 2016, PostgreSQL, Windsor Castle, Mapster, OWIN, NLog, LinqKit, OData v4, NUnit 3

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, bądź pokrewnym;

• Co najmniej rok doświadczenia jako programista .NET

• Dbałość o jakość kodu, znajomość dobrych praktyk programowania oraz wzorców projektowych

• Kreatywność

Technologicznie klient oczekuje: C#,SQL,

• Znajomość EntityFramework 6 lub innego ORMa, WCF lub WebApi

• Mile widziane: OData v4, NUnit 3, Windsor Castle, LinqKit, OWIN, Mapster

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management solutions... that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
Docelowo długoterminowa współpraca
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy