Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/08/2018.

B2B Marketing Coordinator / Trade Marketing Coordinator

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1100153

Twoja następna firma
Skandynawski producent w branży wykończenia wnętrz, oferujący innowacyjne produkty wysokiej jakości. Firma jest bardzo znaną i stabilną marką, która posiada wieloletnią tradycję oraz szeroką sieć klientów w całej Polsce (sieć dystrybucji, firmy wykonawcze, biura projektowe, architekci).

Twoje następne stanowisko
Marketing Coordinator będzie odpowiedzialny za inicjowanie, wdrażanie oraz realizację kompleksowych projektów marketingowo-sprzedażowych, w tym: tworzenie programów lojalnościowych, akcji i kampanii promocyjnych oraz materiałów marketingowych (ATL, BTL, POS, ulotki, gadżety itp.) w celu pozyskiwania nowych klientów oraz wzmacnianie relacji z obecnymi. Ponadto, będzie zarządzał i rozwijał platformę CRM oraz wspierał działania związane z komunikacja wewnętrzną i zewnętrzną. Na co dzień Marketing Specialist będzie ściśle współpracował z działem sprzedaży, produkt management, komunikacja, PR, a także partnerami zewnętrznymi (agencje, domy mediowe).

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w koordynowaniu i realizacji projektów marketingowych B2B w różnych branżach (budowlana, przemysł, motoryzacja, FMCG, farmaceutyczna, IT i pokrewne). Od Kandydatów oczekujemy znajomości i rozumienia mechanizmów oraz narzędzi marketingowych. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. Poszukujemy osób dynamicznych, kreatywnych z głową pełną pomysłów oraz chętnych do rozwoju. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać czasem.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwości rozwoju oraz realnego wpływu na organizację, udział i koordynowanie ciekawych i różnorodnych projektów, liczne szkolenia, nowoczesne i ergonomiczne środowisko pracy, pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki języków obcych, dostęp do platformy kafeteryjnej).

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Architektura