CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów socjalnych - program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover; program sportowy MultiSport; dofinansowania do wypoczynku letniego i inne

Automatyk

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Opis stanowiska

  • Nadzór nad systemami sterowania pieca, piecokadzi oraz systemów pomocniczych
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Udział w konserwacji, przeglądach i remontach urządzeń elektrycznych pieca i piecokadzi w zakresie automatyki, elektroniki, oraz sterowania komputerowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie techniczne o kierunku automatyk (elektronik)
  • Min. 2 lata stażu pracy i doświadczenia na stanowisku automatyka, elektronika
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Wskazana znajomość języka angielskiego w zakresie swobodnego porozumiewania się i czytania literatury technicznej i dokumentacji
  • Wiedza specjalistyczna z zakresu obsługi systemów komputerowych, napędów elektrycznych, automatyki i PLC, znajomość środowiska STEP7 (mile widziana znajomość TIA Portal) oraz posługiwanie się pakietem In Touch
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji w stresie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Gotowość do pracy w systemie pracy brygadowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy