Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Automatyk

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Usuwanie bieżących awarii i usterek
  • Realizacja przeglądów i remontów zgodnie z harmonogramem i dokumentacją
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi naprawami i przeglądami
  • Współpraca z wydziałem produkcyjnym
  • Poszukiwanie i proponowanie rozwiązań technicznych w obszarze utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (Automatyk, Elektronik, Elektrotechnik, Mechatronik)
  • Doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie związane z programowaniem sterowników PLC oraz falowników
  • Znajomość elektrycznych układów sterowania i zagadnień związanych z automatyką
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Uprawnienia SEP G1
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych-medicover sport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.