ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie projektami z obszaru automatyki we współpracy z klientami i dostawcami oraz wewnętrznymi działami firmy
  • Planowanie i monitorowanie harmonogramów
  • Odpowiedzialność budżetowa
  • Opracowywanie obliczeń i przedstawianie ich klientom
  • Programowanie systemów automatyki i wizualizacji dla rozwiązań systemowych: Siemens S7, programowanie głównie za pomocą Step 7, WinCC, Intouch
  • Opracowanie dokumentacji przetargowej na budowę szaf rozdzielczych, instalacji elektrycznych i oprogramowania
  • Tworzenie opisów funkcjonalnych
  • Monitorowanie dostawców, wdrażanie testów akceptacyjnych i FAT
  • Techniczne wsparcie klienta
  • Uruchomienie i przeprowadzenie testów akceptacyjnych

Wymaganaia:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziedzinie automatyki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Wiedza w zakresie programowania sterowników programowalnych Siemens S7 / Step7
  • Znajomość standardów elektrotechnicznych i wytycznych projektowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu automatyki
  • Umiejętność wizualizacji instalacji procesowych na komputerze PC
  • Doświadczenie w automatyzacji instalacji procesowych
  • Umiejętność opracowania rozwiązań i interfejsów specyficznych dla klienta
  • Komunikatywność, umiejętności organizacyjne
  • Kreatywność, orientacja na cel
  • Gotowość do pracy wyjazdowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz roczne premie
  • Umowę o pracę- po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • Narzędzia do pracy - służbowy samochód, laptop, telefon oraz karta paliwowa
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwości awansu i rozwoju w ramach struktur firmy
  • Komfortowe warunki pracy
  • Przyjazne środowisko pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials