Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Dozorowanie instalacji urządzeń automatyki Centrum, codzienne sprawdzanie stanu technicznego urządzeń dozorowanych przez system BMS.
  • Niezwłoczne zabezpieczanie i zgłaszanie kierownikowi obiektu.
  • Wykonywanie bieżących konserwacji oraz napraw instalacji automatyki urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i harmonogramem przeglądów.
  • Dokonywanie wymaganych przeglądów instalacji oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.
  • Współpraca i nadzorowanie firm wykonujących prace na odrębne zlecenia dotyczące układów automatyki i urządzeń jak : CARRIER, JCI, BMS Serwis, i innych.
  • Kontrola prawidłowego działania wszelkich bram, szlabanów, czytników i zgłaszanie usterek do kierownictwa a następnie do firm konserwujących system.
  • Dbałość o właściwą eksploatację i konserwację powierzonych narzędzi.
  • Wspomaganie Centrum przy organizowaniu uroczystości i imprez w zakresie sterowania z BMS urządzeń wentylacji i klimatyzacji.
  • Uruchamianie niezbędnych urządzeń zgodnie z harmonogramem funkcjonowania Centrum.
  • Wsparcie dla pozostałych pracowników innych specjalizacji w zakresie pilnego usuwania awarii i w wykonywaniu powierzonych czynności określonych kontraktem.
  • Obsługa systemu BMS w zakresie systemów na wyposażeniu Centrum.
  • Współpraca z Ochroną Obiektu i Serwisem Sprzątającym w sytuacjach awaryjnych.
  • Wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb Centrum zleconych przez Dyrektora Operacyjno -Technicznego.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnie elektryczne SEP w zakresie eksploatacji min. do 1kV
  • Doświadczenie w zakresie obsługi instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan., gazowych, ppoż., itd.
  • Mile widziane doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej obiektu
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

OKIN FACILITY specjalizuje się w dostarczaniu zintegrowanych usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis