Hays Poland

Automatyk

Warszawa
Automatyk
Warszawa
NR REF.: 1091619

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w realizacji projektów budowlanych w obszarze
geotechniki, aktualnie poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko Automatyka.

Zakres Obowiązków:
- zapewnienie ciągłości pracy maszyn budowlanych
- ciągły kontakt z personelem realizującym prace na kontraktach i zdalne rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących urządzeń i maszyn budowlanych
- diagnozowanie usterek układów automatyki, pneumatyki, hydrauliki oraz usuwanie bieżących awarii
- obsługa, diagnozowanie, korekta programów/sterowników
- wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie techniczne , specjalność elektromechanika-automatyka-elektronika-teleinformatyka ( mile widziane wykształcenie wyższe , kierunek automatyka lub pokrewny )
- min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (np. automatyka - utrzymanie ruchu)
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
- znajomość obsługi programów komputerowych (Word, Excell , PCschematic , AutoCad)
- mile widziana znajomość obsługi i programowania sterowników PLC (np. Siemens )
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ( dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego )
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków , determinacja i umiejętność pracy w zespole
- gotowość do podróży służbowych w Polsce i za granicą
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność pracy w zespole
- nastawienie na aktywne wsparcie i otwartą komunikację w zespole
- łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność pracy pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę – pełny etat
- pracę w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
- docelowo samochód służbowy
- możliwość udziału przy tworzeniu nowych ambitnych projektów,
- szkolenia (również zagraniczne) i dokształcanie w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy