Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Automatyk

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki:
-wykonywanie napraw oraz remontów urządzeń dla układów automatycznych, elektronicznych, elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych;
-diagnostyka sterowników PLC (Siemens);
-prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach;
-zgłaszanie zapotrzebowania na wymienne części maszyn i urządzeń;
-analizowanie przyczyn awarii i wprowadzania rozwiązań eliminujących źródło problemu;
-uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu.

Nasz Klient oferuje:
-atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
-system premiowy;
-opiekę medyczną Luxmed;
-Karta Multisport
-ubezpieczenie grupowe;
-stołówkę pracowniczą;
-bony świąteczne;
-program emerytalny PPE;
-pakiet szkoleń;
-nagrody jubileuszowe;
-inne Benefity z ZFŚS.

Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy zmianowej;
-wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowane: automatyka, elektronika, mechatronika i informatyka);
-minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (pożądane 3 lata);
-znajomość diagnostyki PLC (preferowane Siemens);
-znajomość zasad działania i budowy falowników, układów hydraulicznych, -elektrycznych oraz pneumatycznych;
-uprawnienia SEP (grupa E 1, E 2 oraz E 3);
-mile widziana znajomość języka angielskiego;
-dobra organizacja pracy oraz analityczne myślenie;
-zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.