Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Główne obowiązki:
- diagnostyka oprogramowania PLC,
- analiza algorytmów sterujących systemami przemysłowymi,
- implementacja algorytmów sterujących systemami przemysłowymi na platformach wiodących producentów sterowników PLC (m.in.: (Beckhoff, Siemens),
- wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,
- parametryzacja przetwornic częstotliwości,
- kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych,
fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych,

Wymagania:
- uprawnienia SEP do 1 kV,
- umiejętność diagnostyki oprogramowania PLC,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- wiedza dotycząca parametryzacji przetwornic częstotliwości,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wykształcenie minimum średnie - automatyczne bądź elektryczne,
- gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- przyjazną atmosferę,

Proszę o wysłanie CV za pomocą przycisku - Aplikuj

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1676/3

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.