Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Automatyk

Miejsce pracy: Środa Śląska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnostyka, naprawa i rozbudowa układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC i systemów wizyjnych
  • Analiza programów PLC pod kątem diagnostyki złożonych problemów
  • Reagowanie na zgłoszenia i awarie w celu utrzymanie ruchu zakładu
  • Czynny udział w uruchomieniu fabryki i szkoleniach

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego
  • Doświadczenia w dziale Utrzymaniu Ruchu
  • Znajomości podstawowych układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC
  • Znajomości budowy i diagnostyki PLC oraz paneli HMI
  • Biegłej umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym 12- godzinnym (3 dni pracy na 1- zmianę po 12 h, 3 dni wolne, 3 dni praca na 2- zmianę)
  • Uprawnień Energetycznych grupa 1 ( mile widziane E2, E3)

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Udział w projekcie greenfieldowym - budowie nowego zakładu znanej i lubianej marki z branży FMCG
  • Pracę w nowoczesnym i zaawansowanym środowisku technologicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.